ورود اعضا

ورود به سیستم کاریابی

 
به بخش کاریابی پرتال شهرک صنعتی جی خوش آمدید.

کارجو

کارجویان عزیز شما می توانید با عضویت در سایت، در میان مشاغل ارائه شده توسط کارفرمایان به جستجو پرداخته و همچنین رزومه خود را ثبت نمایید تا توسط کارفرمایان مشاهده شود.

کارفرما

کارفرمايان محترم شما مي توانید با عضویت در سایت و درج مشاغل مورد نياز خود، متقاضیان و متخصصین مورد نظر را براي فعاليت کاری خود گزينش و استخدام نمايید.

ثبت نام به عنوان کارجو ورود کارجوی ثبت نام کرده ثبت نام به عنوان کارفرما ورود کارفرمای ثبت نام کرده

جدیدترین فرصت های شغلی

تاریخ درج عنوان شغل شرکت

جدیدترین کارجویان

کارفرمایان گرامی با ورود به سایت می توانید اطلاعات کامل و رزومه های کارجویان را مشاهده کرده و در میان کارجویان سایت برای مشاغل مورد نظر خود جستجو نمایید.

نام شهر رشته تحصیلی میزان آخرین حقوق (تومان) مدرک تحصیلی خلاصه مهارت ها
سید علی هاشمی اصفهان حسابداری 000ر400ر1 لیسانس ثبت اسناد حسابداری ، تحریر دفاتر قانونی ،آشنایی با قوانین مالیات مستقیم و تجارت ، ثبت و ارسال گزارشات ارزش افزوده و معاملات فصلی ( ماده169) ، ایجاد و پیاده سازی کنترل های داخلی حسابرسی در مجموعه و .....آشنایی با سیستم های مالی همکاران ، نوآوران ، erp و ... .
سید محمد موسوی اصفهان مهندسی صنایع 1100000 تومان لیسانس تسلط کامل بر زبان انگلیسی تسلط بر مجموعه نرم افزار های office تسلط مختصر بر نرم افزار lingo نگارش 2 مقاله در خصوص مشکلات صنعت خودرو سازی ایران و همچنین اثرات و اردات خودرو های چینی بر بازار کشور
منصوره توکلی زاده
محسن امینی
الهه راوش
سمانه نجف پور
حسین
سعید نصیری جم
مرتضی درویشی
رضا یزدانی